Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: -2,92%

Zablokuj delisting! Zarejestruj się w poniedziałek 7 września na NWZA!

Zgłoś do moderatora
Tylko jeżeli na NWZA 21 września drobni akcjonariuszy będą mieli ponad 10% głosów na WZA nie dojdzie do wycofania akcji KCI z obrotu giełdowego.

W NWZA mogą uczestniczyć tylko akcjonariuszy, które zarejestrowali się. Poniedziałek 7 września jest ostatnim dniem w którym można się zarejestrować na to walne zgromadzenie.

Rejestracja jest prosta. Wystarczy zadzwonić do biura maklerskiego i prosić o zarejestrowanie wszystkich posiadanych akcji KCI na NWZA 21 września oraz o przysłanie pocztą imiennego zaświadczenia o prawie uczestnictwa w walnym zgromadzeniem. Kosztuje to tylko 20 do 50 zł plus opłata za przesyłkę zaświadczenia. To nic w porównaniu do negatywnych skutków wycofania akcji z obrotu na GPW.

Nie mieszkasz w Warszawie? Nie masz możliwości uczestniczenia w NWZA? To udzielaj pełnomocnictwo! Przedstawiciel Porozumienia Akcjonariuszy KCI bezpłatnie reprezentuje Cię na NWZA.

Więcej informacji znajdziesz tu:

http://www.forumakcjonariuszykci.pl/pilne-porozumienie-akcjonariuszy-kci-przeciwko-delistingowi-oglasza-mobilizacje/ 
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -0,30% 0,66 2020-12-03 14:53:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.