Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: -19,86%

Zablokowani przez moderatora, nie zostaniecie odblokowani

Zgłoś do moderatora
Kenobi napisał tu, w zezłym tygodniu, że załatwi nam brak dostępu i to zrobił nielegalnie. Założył Wam blokadę (tym, co walczą z fałszywymi informacjami o cargo pisanymi przez jego szajkę). Blokada wiąże kartę graficzną w komputerze i bankier tego nie naprawi. Ja mam wiele kompów i te, których nie zablokował (karta graficzna) umożliwiają pisanie postów. Przykro mi, ale czas zastanowić się, czy nie powinniście zgłosić sprawy na policję lub kupić nowy komputer.
Wybór należy do Was.
Zrobił to celowo, bo mało kto, z tych uczciwych może cokolwiek publikować i to jest jego plan, by fałszywych informacji mu nie dementowano. Sprawy poszły za dalego i bankier się tym zajął, a kenobi rżnie głupa, że nie ma z tym atakiem hakerskim nic wspólnego.
Bankier was nie odblokuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -0,93% 11,78 2022-05-17 16:49:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.