Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 14,58%

Zabieram Kapitał jutro

Zgłoś do moderatora
Każdy chce zarabiac kasę, czy to większa czy mniejsza. Ale z pewnością siedzenie i czekanie aż towerinvt urośnie mija się z celem. Warto szukać nowych spółek gdzie widać potencjał. Kupiłem Teeliani. Każdy przecież lubi mieć winko zwłaszcza teraz. Będzie dużo czasu na kolację przy świecach i winko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 0,00% 16,50 2021-09-21 13:06:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.