Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: -41,75%

Zabezpieczenie rzetelnego wykonania...

Zgłoś do moderatora
... za kontrakt "Zofiówka" przeszło w IV kw 2021 do historii. 60 000 000 zabezpieczenia hipotecznego wiszącego jak gilotyna nad Energoinstalem nie będzie już więcej zagrożeniem. To jest dla mnie kluczowe info raportu za 2021. Wszystko można doczytać w raporcie za III kw 2021. Pozdrawiam akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 0,33% 0,60 2022-11-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.