Forum Giełda +Dodaj wątek

Zabawne rekomendacje wydaje UniCredit. Bankruta się nie słucha.!!

Zgłoś do moderatora
UniCredit bank z potężnymi problemami wydaje rekomendacje dla naszych świetnych i stabilnych banków. Co za tupet bankrut mówi nam co mamy kupować, a co mamy sprzedawać. Dokładnie odwrotnie zrobimy. Jak tacy są mądrzy to czemu stoją nad przepaścią cwaniaczki. A dla siebie jakie mają rekomendacje chyba tylko jedna s........alać. Ale tupet mają. Bez pomocy państwa ani rusz, a nami się chcą rozporządzać. Won skąd przybyliście, z bankrutami się nie zadajemy!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 3,82% 35,30 2021-01-26 16:24:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.