Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: 12,63%

ZABAWA KURSEM

Zgłoś do moderatora
bawią się kursem by zwrócić uwagę na sp.  nie ma popytu,nie ma komu upchnąć,trzeba wywołać wrażenie,że coś się szykuje i nagonić naiwnych. wczoraj przed fixem postawiłem na kupnie 500 szt po 0,21 by sprawdzić czy ktoś szybko wrzuci,ale ktoś dołożył 11111 i jeszcze 2050,ale jak się okazało i czego się spodziewałem przed samym fixem 11111 zostało wycofane,a 2550 sprzedane,to tylko potwierdza moje przypuszczenia,że szukają naiwnych !!! nie dać się wrobić 1!!
  • ZABAWA KURSEM Autor: ~Stefan
  • Re: ZABAWA KURSEM Autor: ~yyyy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 1,90% 0,21 2020-06-04 09:45:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.