Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,57 zł , zmiana od tamtej pory: -4,62%

Zaawansowany proces sprzedaży paczki farm.

Zgłoś do moderatora
Stoi 133 MW. Dodatkowo 286 MW w budowie lub przygotowaniu do budowy. To jest koszyk wart około 1,8 mld zł (po zakończeniu budowy). Dodatkowo gdzieś napotkałem się na informacje odnośnie możliwości sprzedaży części projektów przez PST. 1,1 GW z warunkami przyłączeniowymi. Średnia obecna cena rynkowa za 1MW 110 tys euro. Polecam raport analityczny dostępny dla każdego Szkopka na Novavis group. Bardzo dobrze jest opisany rynek fotowoltaiczny i jego otoczenie w kolejnych latach. PST ma mocny portfel. W zapasach w pst siedzi 1,05 mld zł obecnie, wiec marża też powinna być na dobrym poziomie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA 0,89% 3,41 2023-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.