Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,00 zł , zmiana od tamtej pory: -33,49%

Za tydzień raport - jakie terminy premier zadeklaruje spółka

Zgłoś do moderatora
Jeśli potwierdzą zakończenie prac nad ZOO i DFH w q4, to będzie znaczyło że rzeczywiście jesteśmy blisko i premiery tych gier będą w styczniu, lutym. Natomiast jeśli wpiszą q1, np przy DFH to premiera pewnie w 2q. Co do OM to zastanawia fakt, że już miesiąc temu na EGX na komputerach stacjonarnych udostępnili graczom wersje beta. Czemu jeszcze nie rozpoczęli beta-testów na steam? Mam nadzieję że w raporcie będzie trochę informacji na ten temat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 4,38% 28,60 2022-05-16 11:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.