Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,29 zł , zmiana od tamtej pory: 49,23%

Za późno!

Zgłoś do moderatora
Kiedyś już pisałem o konieczności rozważenia zasadności skupu akcji własnych przez Zarząd. Teraz twierdzę, że incjatywa słuszna ale zbyt późno podjęta i dlaczego tak mało chcą skupić? Kasy maja dużo i spokojnie mogliby zdjąć z rynku 5mln akcji, gdyż aktualna cena jest śmiesznie niska i ktoś wreszcie może się skusić na wezwanie!.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,29% 3,41 2020-07-10 17:03:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.