Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,36 zł , zmiana od tamtej pory: -15,34%

Za PO pge kosztowało 28zl za psówcow 2.5zl

Zgłoś do moderatora
Dywidendy były z energetyki duże !!! Za psiowcow dno jest i pge ogłasza że może zbankrutować !!! Tak psiowksa partyja dba o polskie spółki !! Taki patriotyzm koryta plus się należą . A dla ciemnogrdu tvp szambo !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,95% 7,92 2024-02-21 10:14:08