Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,56 zł , zmiana od tamtej pory: -43,40%

Za nami radosny weekend, przed nami gorzki tydzien?

Zgłoś do moderatora
Ot, taka przyrodnicza sinusojde zdarzen w czwartek ktos wszystkim zafundowal.

https://www.ccn.com/wp-content/uploads/2020/05/bubble-1.png.webp

A może to bear trap, a nie bull trap teraz? Zawsze po fakcie jednak najlepiej się to interpretuje. Do tego czasu trzeba dzwigac na barkach ryzyko podjecia blednej decyzji. 

Czy kazdy ma plan i wie czego sie spodziewac?

Moje podkescytowanie nadchodzacymi wydarzeniami wciąż się utrzymuje od zeszlego tygodnia.

Zycze wszystkim trafnych decyzji w nadchodzacych sesjach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DRAGOENT 3,32% 40,50 2023-06-05 12:54:08