Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,86 zł , zmiana od tamtej pory: -12,78%

Za miesiąc dywidenda w wysokosci 10 %.

Zgłoś do moderatora
Wartości akcji.W zasadzie powinna stać kolejka tych którzy wycofali lokaty z banków by kupić akcje i ZA MIESIĄC otrzymać 10 % dywidendy.Za misiąc nie za lokatę roczną.Ciekawe ,a nie stoją.Będą chcieli kupić na tydzień przed 18 czerwca ? Coś to dziwne....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MARVIPOL 0,00% 8,60 2021-07-29 17:00:00