Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: 52,50%

Za 3-4 lata przychody całej Grupy Polmlek przekroczą pięć miliardów złot

Zgłoś do moderatora
Za 3-4 lata przychody całej Grupy Polmlek przekroczą pięć miliardów złotych rocznie. To jest nasz cel i jestem przekonany, że zostanie osiągnięty – powiedział w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Andrzej Grabowski, współwłaściciel Grupy Polmlek.

A jego syn właśnie wykupił kolejną firmę w Legionowie a wiemy kim jest w naszej Spółce!
Myślę że POLMLEK wejdzie poprzez PN na giełdę ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTNER 0,00% 0,15 2021-10-27 14:14:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.