Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,92 zł , zmiana od tamtej pory: -27,87%
Mirbud przypomniał, że w minionym półroczu byliśmy świadkami szybkiego wzrostu cen materiałów budowlanych, ale jednocześnie zwrócił uwagę, iż obecne ceny - z wyjątkiem stali - nie odbiegają znacząco od poziomów z lat 2018 i 2019, kiedy to firma podpisywała umowy na największe kontrakty drogowe i kubaturowe.

  • z Mirbudu Autor: ~cytat
  • Re: z Mirbudu Autor: ~drobny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -2,61% 3,54 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.