Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,96%

Z kryptowalut na biotechy czy farmację?

Zgłoś do moderatora
Ciekawi mnie czy nie wydaje się wam, że w kolejnych dniach i tygodniach może przepłynąć do nas trochę kapitału z rynku kryptowalut?
Tam ceny i kapitalizacje dość kosmiczne.
Porównując do Selvity, która ma bardzo mocne fundamenty tam wiele projektów nie mając nic i nie rozwiązując żadnego problemu ma podobne wartości rynkowe. Może będą szukali jakiś alternatywnych walorów?
Tak pomyślałem czytając ten artykuł
https://gielda-kryptowaluty.pl/firma-z-potencjalem-do-rozwoju-i-wzrostu-na-2021-i-2022/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA -1,32% 75,00 2021-09-24 17:01:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.