Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,08 zł , zmiana od tamtej pory: -17,69%

Z kim teraz cormay zerwie współpracę?

Zgłoś do moderatora
Czytałem wątek o współpracy z sensedx i sprawdziłem: Cormay rzeczywiście zrywa wszelką współpracę z każdą firmą z którą zaczyną kolaborować. Zerwanie z "Diagdev" która dla nich robiła analizatory "opracowane przez Cormay :-)" Hermas oparał się nawet o spór na łonie GPW za zatajenie tej informacji.

Ktoś mi pow skąd to wynika? Cormaya nienawidzi tysiące akcjonariuszy, którcyh wy...li na akcjach: strata kasy - ok, to jest giełda, ale najbardziej boli krętactwo zarządu, który wmawiał, że już za chwileczkę analziatory będą hitem wszechświata.
Nienawidzi ich też przynajmniej kilka firm którzy mieli nieszczęście z nimi współpracować?

Czy to przypadek, czy też świadome działanie - cwaniactwo: naobiecać, zamieszać, a potem rzucić wszystko w pi...u i uciec w kolejne "innowacyjne projekty" realizowane w kolejnym łosiem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CORMAY -1,00% 0,89 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.