Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,70%

z kalendarza wynika , że do grudnia na GPW nie ma czego

Zgłoś do moderatora
szukać

USA wchodzą w dużą korektę , jeśli nie rodzaj bessy więc cudów nie będzie , słabo lub słabiej a brak instrumentów stabilizujących sytuację przez NBP takich jak mają w USA i strefie Euro , Chinach czy Japonii
  • z kalendarza wynika , że do grudnia na GPW nie ma czego Autor: ~JohnDeere

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 1,30% 35,72 2020-01-24 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.