Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,63 zł , zmiana od tamtej pory: -24,41%

z innej energetycznej beczki

Zgłoś do moderatora
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/energetyka-weglowa-a-oze-strata-na-elektrowni-ostroleka-to-nie-koniec-rentownosc/1r9v0vn

Jeżeli problemu rosnacych cen i spekulacji uprawnieniami CO2 nie załatwi Unia odgórnie to jestesmy w czarnej d
Jak amerykanie nas troche osierocą bo wiadomo ze mają wazniejsze sprawy na głowie to Niemcy maja wolna ręke i wiecej swobody. To jakie technologie i rozwiazania beda forsowane? NS2 cały czas w budowie. Amerykanskie sankcje nie robia wrazenia.
Dlaczego pis wycofuje sie z walki z wiatrakami na lądzie.Robi to po cichutku i najpewniej sceduje decyzje na pozwolenia na samorzady zeby jakos wyjśc z tego z twarza .Ja mysle ze to ukłon w strone naszych zachodnich sasiadów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,00% 3,50 2021-09-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.