Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,93%

Z innej beczki

Zgłoś do moderatora
Tak daje przykład z własnej budowy domu jak ceny poszły w górę, dobrze ze mam zasadę kupuje wcześniej i płace z góry gotówką... zyski jak na giełdzie lub tyle mniej straciłem..

Stal kupiłem po 1800 jest po 5500
Drewno kupiłem po 600 kubik jest po 1200. Robocizna, styropian 100% up, pustaki porotherm, dachówka itp.. jakieś 30% up... masakra. Wszystkie podwyżki na przestrzeni roku, jeżeli zamierzasz budować a nie masz materiałów chyba lepiej poczekać choć to tez wiąże się z niepewnością.
Dom buduje W jednym z powiatów pod Krakowem - może to tez ma wpływ na cenę...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 1,14% 53,10 2021-07-30 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.