Forum Giełda +Dodaj wątek

z innego forum cytat

Zgłoś do moderatora
Pan prezes Popek niech lepiej powie kiedy Otmuchów odkupi akcje ODRY od akcjonariuszy którzy zdecydowali się odsprzedać je dla Otmuchowa.Przypomnę tylko, że termin minął 17 maja 2014r.O ile mi wiadomo duża grupa akcjonariuszy ODRY wystąpi do sądu o dotrzymanie umowy kupna akcji do której zobowiązał się inwestor.To będzie WAS dość dużo kosztować bo dojdą jeszcze zaległe procenty od opóźnienia zapłaty za akcje. Tak więc nie opowiadaj pan bajek o jakiś przejęciach, chyba ,że zrobicie taki sam przekręt jak z ODRĄ.Miłego poczucia panie prezesie Popek myślę , że wkrótce wasze akcje na giełdzie zaczną spadać i to mocno kiedy wyjdzie na jaw jak oszukujecie swoich własnych akcjonariuszy którzy posiadają akcje OTMUCHOWA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW 0,00% 3,56 2021-07-23 12:00:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.