Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: -70,00%

Z dzisiejszego czatu z Januarym Ciszewskim o GenXone

Zgłoś do moderatora
Wojtek - Anonim12:43
Jak ocenia Pan spółkę Medcamp SA?

January Ciszewski12:43

Spółka ma niesamowity potencjał na rynku medycznym oraz biotechnologicznym. Jednym z jej aktywów jest Genxone - spółka która świadczy usługi diagnostyki genetycznej w oparciu o technologie sekwencjonowania nanoporowego. Spółka współpracuje z diagnostyka, wykonuje badania na obecność koronowirusa, podpisała umowę z koreańska firma Seegene. Medcamp zaczyna również projekt funduszu bridge alfa, który będzie dysponował kwotą 50 mln zł na innowacyjne projekty biotechnologiczne. Wszystko wskazuje na to, ze w przyszłości Medcamp będzie zaangażowany w wiele innowacyjnych projektów o dużym potencjalne do komercjalizacji.

Carpathia ma 7,7 proc. GenXone
Zagadka: ile ma dziś GenXone sam Medcamp, że tyle urósł po debiut i ma 250 mln zł kapitalizacji? Zeby nie było - oczywiście wiem, ale jak ktos nowy zajrzy i sprawdzi- będzie miał uciechę :-)

A my - w odróżnieniu od Medcamp - mamy sporo innych skarbów poza GenXone......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -4,45% 4,08 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.