Forum Giełda +Dodaj wątek

Z CZASEM TO CHYBA SPADNIE W OKOLICE 15 ZŁ RE 2009

Zgłoś do moderatora
Dnia 2009-11-08 o godz. 11:03 ~sceptyczny napisał(a):
> O ile dobrze wyliczyłem c/z przy obecnej cenie wynosi około 11,97. W prospekcie nie mogę znaleźć wartości księgowej na akcję. Jak ktoś ją zna to niech poda. W każdym razie są to wskaźniki gorsze choćby od wskaźników CEZ, który jest większy i nie taki zacofany technologicznie (czyli nie będzie tam trzeba wydawać kolosalnych sum na modernizację). PGE już zapowiedziała, że się dalej zadłuży wypuszczając ogromna liczbę obligacji. W dodatku giełda jest po dużym wzroście i wszyscy czekamy na bardzo prawdopodobną korektę w najbliższych miesiącach.
>
> Wszystko więc wskazuje na spadek. Po co ci emeryci znowu wystawali w tych kilometrowych kolejkach?

historia 2009 a mazur może mu buty podawać ze swoim teoriami przewidywania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.