Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,00 zł , zmiana od tamtej pory: -40,65%

z 6 na 31 to KOREKTA do 18,5 zł ?

Zgłoś do moderatora
czyli książkowo 50% rabat po dmuchaniu BALOOONA. Tylko, żeby chomiki się nie potratowały ... Jak tam w Polszy ? Waszymi szefami są już Ukraińcy a językiem urzędowym jest ukraiński ? Czy wasze synowe rodzą wam nowych UKRAIŃCÓW ? A wasze dzieci konkurują o przyjęcie do liceów i na uczelnie z nowymi ukraińskimi braćmi ?
Łączy was z waszymi nowymi braćmi 500 plus, które razem z nimi pobieracie :-))) ? 12.000 zł też im nie żałujcie. Mają takie same prawa socjalne, bo wszyscy jesteśmy BRAĆMI. Bądźcie dzielni i zasilajciei kolejne zbiórki pieniędzy na naszych dzielnych i przyjaznych nam od wieków braci. Grzegorz, co go TfuuuSSk nie lubi, już powiedział, że w najbliższych wyborach samorządowych powinni mieć nasi nowi umiłowani bracia czynne prawo wyborcze. Zdrastwujtie riebiata.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -2,75% 18,40 2022-09-30 17:02:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.