Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: -19,72%
Tak żeby nie tracic nadziei dla niewtajemniczonych

To normalny etap gry. Mija tydzień dwa usiłuje się wmowic że już nie ma zainteresowania że może bankructwo a realnie nadal Yoshi jest większościowym właścicielem Polymertech i za kilka tygodni najpóźniej będę komunikaty

A czego mogą dotyczyć
Objęcie akcji
Ewentualnego nowego znanego inwestora
Umów z Lauren Peso

Obecnie acrebit już musi podawać informacje dotyczące Yoshi i podmiotów zależnych i każda umowa z Lauren Peso i innymi odbiorcami Polymertech każda większą umowa znacząca musi być podawana w formie komunikatu..

Tak więc popatrzmy na to z perspektywy czasu jest czas kupna i ewentualnej sprzedaży akcji

Każdy musi sobie odpowiedzieć czy opłaca się teraz sprzedawać

Obroty można zrobić wymieniając akcje między 2 rachunkami tak więc trzeba zachować spokój

Sprzedać można jak się dowiemy jakie będzie zapotrzebowanie na produkty Polymertech sprzedawać teraz może spekulant desperat lub jakiś mniej doi formowany

To normalny typowy element gry
Dziś nikt nie chce za 3 za tydzień mogą się zabijać walcząc o każda akcje za 6 złotych
  • Yoshi Autor: ~Tommy
  • Re: Yoshi Autor: ~Cichy
  • Re: Yoshi Autor: ~Ler

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 0,00% 2,28 2020-12-02 13:22:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.