Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -29,82%

XTB ma 400 milionów gotówki w kasie

Zgłoś do moderatora
Na chwilę obecną bardzo ciężko jest znaleźć spółkę, która może przynieść ogromną stopę zwrotu. Dlatego chciałbym Wam przedstawić jedną z najbardziej niedowartościowanych spółek z branży dystrybucji sprzętu IT, a mowa o NTT - zapraszam do poczytania i dziękuję za poświęcony czas :)

XTB - jest maklerem i brokerem a w czasach inflacji wszyscy walą drzwiami i oknami do kasyna.

Zwróćcie proszę uwagę na rekordowy zysk netto oraz przepływy z działalności operacyjnej.

Każda zmienność na rynku to ZYSK DLA XTB.

Minimum 120 tysięcy nowych klientów w tym roku. W 1 kwartał obecnie pozyskują więcej klientów niż przez cały rok.

Pozdrawiam serdecznie :)
  • XTB ma 400 milionów gotówki w kasie Autor: ~Mimi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -1,72% 4,00 2022-05-27 14:32:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.