Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,14 zł , zmiana od tamtej pory: -30,98%
spółka tego typu gdy EU stawia na wariacką politykę klimatyczną powinna kosztować 150 zł; to co się tylko da będzie wożone pociągami w EU w najbliższych kilku dekadach przy rosnących kosztach certyfikatów CO2; jakoś nie widzę TIR na bateriach elektrycznych
  • x10 Autor: ~xyz
  • Re: x10 Autor: ~BeWu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO 2,45% 10,45 2022-07-07 09:12:23