Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,90 zł , zmiana od tamtej pory: -36,96%

Wzrosty drodzy Akcjonariusze nie uniknione, 50-60 PLN !!!

Zgłoś do moderatora
To nieuchronne, energia dopiero będzie w cenie, teraz to dopiero "przygrywka" do wzrostów które nastąpią na jesień o zimie nie wspominając.
A te śmieszne próby dołowania kursu wywalaniem " z wora do wora" po pare set akcjami aby wymusić sprzedaż przez niecierpliwych (których zresztą tutaj już nie ma od poziomu 28 pln) są tak żałosne, że aż śmieszne...
 
Pozdrawiam, ludzie czekamy na 50 - 60 pln :-)
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -17,46% 19,48 2022-09-26 16:25:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.