Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 10,77%

Wzrost wyceny nieruchomości w Dorohusku

Zgłoś do moderatora
Spółka Skyline Development(w stu procentach należąca do Skyline Investment) jest właścicielem ponad siedemdziesięciohektarowej
działki gruntu w Dorohusku. GDDKiA podpisała 04.03.2019 r. umowę z TPF Sp. z o.o. na opracowanie KP dla odcinków Piaski-Chełm i Chełm-Dorohusk.Wzrost wyceny przez rzeczoznawcę majątkowego nieruchomości Spółki wiąże się zapewne z przebiegiem drogi ekspresowej S12.Musi ona przebiegać przez grunty Skyline Development. 
https://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/s/s12-piaski-dorohusk_8061//S12_Chelm_Dorohusk.jpg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SKYLINE 2,86% 0,72 2020-10-19 13:34:43