Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,99 zł , zmiana od tamtej pory: 1,20%

wzrost o kilkadziesiąt % wartości zamówień w stosunku do roku ubiegłego

Zgłoś do moderatora
Gwoli przypomnienia:
"W tym roku Zarząd i Pracownicy HORTICO S.A. mieli duże obawy o wyniki Targów z powodu inflacji, wojny na Ukrainie oraz zakończenia działalności kilku naszych klientów.
Po podsumowaniu wyników „Targów HORTICO 2023” okazało się, że efekt biznesowy, jaki został osiągnięty, to wzrost o kilkadziesiąt procent wartości zamówień w stosunku do roku ubiegłego, co uspokoiło nastroje wszystkich."
https://hortico.pl/aktualnosci/targi-i-imprezy-ogrodnicze/targi-hortico-2023/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HORTICO 0,00% 5,05 2024-02-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.