Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 234,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,71%
Wzrost, bo nie gra się przeciwko trendowi.
Co do Zosi, to nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać z jej podejścia do giełdy, np. z tego jej wiecznego pesymizmu (wiadomo, że na rynku trendy mogą być różne, raz rośnie, innym razem spada) czy "trików" z dwoma portfelami (użycie dwóch czy więcej portfeli niczego nie daje w kwestii efektywności gry i nie takie jest ich zastosowanie).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,49% 2 451,00 2021-10-19 17:04:52
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.