Forum Giełda +Dodaj wątek

wzieliscie pod uwage

Zgłoś do moderatora
spekulanci graja pozyczonymi akcjami tyle co sie przemieliło to nie ma tego w obrocie , pozyczenie jest popularne , grasie podbija kurs wywala pozyczone akcje i oddaje po np 5 miesiacach odkupujac taniej , widac ze tak jest , karty sa znaczone , przetestowałem pare wariantów i wiem na 100 % to juz jest balon, to taka informacja dla tych co maja rozpalone głowy i widza 10 zł
  • wzieliscie pod uwage Autor: ~adam_bar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -8,84% 0,39 2021-01-15 17:01:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.