Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,70 zł , zmiana od tamtej pory: 10,33%

Wyższa cena docelową Asseco SEE

Zgłoś do moderatora
Analitycy BM PKO BP podwyższyli cenę docelową akcji Asseco South Eastern Europe do 41 zł z 27,2 zł. Rekomendacja "trzymaj".
Zdaniem analityków, przychody spółki w 2020 roku wyniosą 961 mln zł i wzrosną w roku kolejnym do 1.019 mln zł. EBITDA w tych latach wyniesie - według prognoz - odpowiednio: 187 mln zł i 209 mln zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOSEE 6,83% 43,80 2022-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.