Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: -34,32%

Wywindowana cena akcji z powodu dywidendy

Zgłoś do moderatora
Ludziska, czy nikt nie widzi, że od czasu ogłoszenia dywidendy cena wzrosła o 80% ?! Zobaczycie jak poleci po dniu dywidendy. Na hasło "duża dywidenda" zleciała się cała masa "inwestorów" którzy wiedzą jak to działa. Zobaczycie, wygra ten, kto odpowiednio szybko pozbędzie się papiera.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAXCOM -2,80% 12,15 2021-10-18 16:37:06