Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,40 zł , zmiana od tamtej pory: -35,93%

Wywiad z Prezesem w Strefie Inwestorów

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj w SI został opublikowany wywiad z Prezesem Medinice. Ciekawy artykuł :) Jest kilka wzmianek o emisji akcji, nowych projektach jak SMI czy też postępach w kluczowych projektach spółki. Przesyłam wam link: https://strefainwestorow.pl/artykuly/wywiady/20210429/medinice-sanjeev-choudhary
  • Wywiad z Prezesem w Strefie Inwestorów Autor: ~Anthony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -6,14% 21,40 2021-11-26 17:04:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.