Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,05%

Wywiad z kwietnia 2022 roku (pytanie o koszty)

Zgłoś do moderatora
https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/jacek-wyszynski-prezes-zarzadu-pyramid-games-sa-start-21-kwietnia-o-godz-1100,518

  • "jqn: Ile wynoszą poniesione nakłady na produkcję: 1) Occupy Mars, 2) Dinosaur Fossil Hunter?
Jacek Wyszyński: Nad Dinosaur Fossil Hunter pracujemy od końca 2018 roku, a nad Occupy Mars od końca 2017 roku. Są to 2 nasze największe dotąd produkcje, przy których pracowały 2 niezależne zespoły. Przez te lata koszty pracy wynosiły średnio około 200-300 tys. zł rocznie na projekt, to pozwala ocenić ich orientacyjne budżety. "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,99% 20,40 2023-11-30 15:44:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.