Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,52%

Wywiad warty przeczytania najważniejsze informacje

Zgłoś do moderatora
http://www.newconnector.pl/wywiad-z-andrzejem-piecuchem-prezesem-zarzadu-spolki-ekopol-gornoslaski-holding-sa 

jedno z pytań :-)

A.G.: Czy Ekopol rozważa przeniesienie notowań akcji na rynek podstawowy GPW w Warszawie? W jaki sposób mógłby zostać spełniony wymóg odpowiedniej kapitalizacji?
A.P.: Na razie nie spełniamy pułapu kapitalizacji. Może nasza działalność deweloperska pomoże spełnić ten wymóg. W przyszłości będziemy podejmować kroki zmierzające do przeniesienia notowań akcji na rynek główny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOPOL -1,52% 1,95 2019-10-22 16:09:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.