Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: -30,08%

Wyszedłem. Wyniki Ustawiane przez Wzrost Zkończ Prac Rozwojowych

Zgłoś do moderatora
Już ponad 5 mln kosztów w tym aktywie? wyciągnietge z kwartalnych kosztów przez tzw przychody.
Taka dziwaczna sztuczka Rachunkowa.
Przyciąga uwagę ostrożnych. A mnie za bardzo zestresowała. w Końcu wydane to pieniądze. do amoryzowania a Amortyzacja 2 1kw jakoś dziwnie niska?

Słuszna ucieczka do góry pod zamówienia ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MADKOM -4,07% 1,65 2023-09-26 13:15:59