Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -40,00%

Wysyp troli spadkowych trwa w najlepsze

Zgłoś do moderatora
Wasze argumenty są po prostu bajeczne niczym zdarta płyta żebraków o akcje.
Co tam jeszcze wymyślisz jeden z drugim?
Coś o dzisiejszym Espi może ? Jakieś wyliczonka, albo chociaż pokrzyczcie, że beznadziejna sprzedaż bo powinno być 5x tyle? no z tym można (choć ciężko bo to już starzejąca się pozycja) polemizować...
Ale z tym co tak poczytałem od rana to trudno nawet coś odpowiedzieć.

Co do dzisiejszego ESPI 31tys kopii w q1, 6$ za jedną (dolar różnie stał w q1 przyjmijmy nawet z dołka w lutym 3,6) zakładając marże sklepu (luźno zakładam bo nie wiem jaka może ona być i tutaj mnie ktoś popraw jak wiesz) 25% minus inne ew. koszta oraz podatki to ile to tam na czysto wychodzi ? policzy któryś z krzykaczy?
Do tego oczywiście podział zysku (tutaj bardziej skomplikowane dla krzykaczy nieumiejących raportów czytać).

Lecę nad jeziorko pospacerować i rybki połapać.
Miłego dnia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -1,27% 0,12 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.