Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,95 zł , zmiana od tamtej pory: -46,50%

Wysyp spadziowych trolli

Zgłoś do moderatora
jest dzisiaj niesamowity, kazdy nowy post jest autorstwa tego towarzystwa. Doszło juz do tego że sami ze sobą rozmawiają bo nikt normalny im nie odpisuje hehehe .Pytanie co tu robią ??? "Gra" na zaniżenie kursu jest tak czytelna że tylko płakać ze smiechu. No jeszcze trolle spadziowe popiszcie jaka to tragedia czeka posiadaczy akcji. Pośmiejemy się z was golasy. Żaden pewnie nie ma akcji bo i za co ?, ale za pare groszy od posta będzie tu ujadał i śmiecił na forum do nocy. Spółdzielnia w akcji jak widać. Przeczekamy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,38% 4,79 2021-12-08 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.