Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -21,90%

wystrzał na 50-80 groszy na 2 fixach pewny

Zgłoś do moderatora
Tak wychodzi jak porównałem historię wielu spółek .Ten sam model i tu tak mamy.Jak się nie cieszyć z takiego obrotu sprawy.Po co się szarpać po innych spółkach .Jak tu pewniak na szybki i konkretny zarobek.
Kilkadziesiąt osób zebrało prawie wszystkie akcje i ma czas--------- rozpoczną grę powyżej 80 groszy jak kapitał spekulacyjny przeżuci się np z Art games i innych spółek na Apis.
Teraz jest luka od 10-80 groszy to znaczy że niewielkim kapitałem kurs wskoczy błyskawicznie na wysokie notowania i dopiero tam zaczną się obroty.Teraz kursem bawią się maluchy na 50 czy 90 tys akcji.Jak się wybawią kilka sesji to jedziemy ..
Niebawem odnowię ten post tym co wypisują depresyjne posty i straszą wpisami zaniżaniem i czarnowidztwem .Tym którzy z forum robią bagno i wszystko obrzucają błotem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS 2,37% 0,08 2022-01-24 11:29:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.