Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,97 zł , zmiana od tamtej pory: -1,35%

Wystawiam na S, zwieksza sie 4611 na K. Wycofuje S, znika K gdzie KNF?

Zgłoś do moderatora
Przetestujcie nowy, ciekawy algorytm: Na K jest wystawione zaledwie 241 akcji. Gdy jednak wystawię coś na S, natychmiast pojawia sie "zainteresowanie", 4611 akcji na K. Ale gdy anuluję operację, te 4370 znika i mamy znowu jedyne 241. Nie wiem dlaczego KNF nie ingeruje? Biorą od nich w lapę???
  • Wystawiam na S, zwieksza sie 4611 na K. Wycofuje S, znika K gdzie KNF? Autor: ~Jack
  • re Autor: ~max
  • Re: re Autor: ~Jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -2,33% 2,93 2022-12-07 10:12:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.