Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,52 zł , zmiana od tamtej pory: -54,76%

Wystartował CP Balanced Equity zarządzany przez TFI Capital Partners

Zgłoś do moderatora
TFI Capital Partners, należące do notowanej na głównym parkiecie GPW spółki Capital Partners S.A., uruchomiło trzeci subfundusz CP FIZ – CP Balanced Equity. W zamkniętej właśnie cyklicznej emisji certyfikatów CP FIZ aż 65% wpłat inwestorów trafiło do nowego subfunduszu.

- Stworzyliśmy CP Balanced Equity w odpowiedzi na oczekiwania licznej grupy inwestorów, chcących rozpocząć inwestowanie zgodnie ze strategią private equity. Inwestycje w fundusze private equity są na świecie popularną formą dywersyfikacji portfela, tymczasem w Polsce certyfikaty funduszy o takim profilu są dostępne dopiero od niedawna. W TFI Capital Partners realizujemy z powodzeniem strategię private equity w ramach CP Private Equity i po 2,5 roku od uruchomienia tego subfunduszu widzimy duże zainteresowanie inwestorów, którzy rozumieją przewagi tej klasy aktywów. Jednocześnie jednak obserwujemy oczekiwania co do wyższej płynności inwestycji już na jej starcie- komentuje Adam Chełchowski, Prezes Zarządu TFI Capital Partners.

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 6,54% 1,14 2023-03-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.