Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,91 zł , zmiana od tamtej pory: -7,40%

Wyprzedaż na Steam trwa a SGWC na 3 stronie

Jeszcze kilka dni temu czytałem tu wypowiedzi (jak sie okazuje intelektualne wypociny) troli spadkowych jak BoBik i inne ćmoki, ktorych tu dziesiątki na tym forum, że SGWC to dno, że te oceny na Steam nic nie znaczą, że sprzedaż na 1 stronie nic nie znaczy, bo zbliza sie wyprzedaż i to szcegolnie istotne....SGWC podczas wyprzedazy spadnie w otchłań i z niej juz nie wroci i takie tam mądrości z krypty, uzasadniając to wieloletnim doswiadczeniem na forum CIgu i ze ci jegomości, to juz tyle kasy tu natrzepali, żete ich wrożby to pewnik...mozna przewertować to forum, na pewno kazdy znajdzie,. Ja nie mam zlasowanego mozgu i co najwazniejsze mi nie placą za kazdy wpis jak trolom wiec nie bede ich tu cytowal ale osoba z zacięciem na pewno te wypociny znajdzie. Nie siedziałem za duzo na forum osttnie 2-3 dni...ale wchodze teraz na globale steamu , patrze a tu SGWC na 3 stronie ...wiec albo BoB ty cienkie BoBik jestes albo celowo tu kłamiesz i łżesz .Sa tylko te 2 opcje. Pytam sie q... gdzie ta otchłan, dlaczego SGWC jest na 3 stronie globali steam a nie na 20, 30 , 50-tej, dlaczego !!!!! Robicie z cholewe ze swoich ust, wasze opinie sa niewiele warte.Mylicie sie we wszystkim. Po co ci ludzie na forum z wami wdaja sie w polemike jak wy nie potraficie nawet prostej sytuacji rozszyfrowac. Gra miala byc porazka, tragedia, oceny mialy byc dnem...mamy 75% pozytywow na Steam , drugi juz patch poprawiajacy gre...3 strona globali. Oczywiscie, że w raporcie cudów na kiju nie pokazą,nie spodziewam sie wiele, pewnie bedie kurs na sporym minusie - ale zeby byc wiarygodnym w tym co sie robi trzeba byc obiektywnym chociaz czesciowo.Wy nie jestescie bo gra ocenami i pozycja jak narazie sie broni i nie jest taka zła jak wieszczyliscie . Shame ...cieniasy, shame.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,72% 0,84 2020-01-24 17:04:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.