Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: -58,40%

Wyprzedałem się po średniej 0,51. To była podpucha. Wyniki słabe bedą...

Zgłoś do moderatora
Ktoś "kupował plotkę"...ja sprzedałem fakty. To jeszcze nie czas na te spółke... Druga połowa tego roku, jesienią - to najszybszy termin debiutu Zortraxa. Wczesniej będą tylko podbitki na podpuche. Siedzi na rynku grupa inwestorów ubranych po 80 gr.... Jak kurs lekko podjedzie - zaczną sypać. To jeszcze nie czas....
  • Wyprzedałem się po średniej 0,51. To była podpucha. Wyniki słabe bedą... Autor: ~Fred

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS -2,80% 0,21 2020-06-05 14:41:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.