Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,30 zł , zmiana od tamtej pory: 7,84%

Wypłata dewidendy jest konieczna.

Zgłoś do moderatora
Wypłata wysokiej dewidendy za rok 2016 pomogłaby we wzroscie kursu akcji i przejscie na rynek główny.Rok 2016 wydaje się że bedzie rekordowy pod względem wypracowanego zysku ze wzgledu na rekordowe zbiory plonów.i dobre ceny.Wyjscie z NC na pewno pomogłoby w dalszym rozwoju firmy i zdobycia nowego finansowania nowych inwestycji.Własciciele i tak dewidende zabiorą do własnej kieszeni gdyż niewiele akcji jest w wolnym obrocie.Wojna nie jest już chyba przeszkodą dla kursu akcji,bo raczej koniedz działań zbrojnych jest już raczej przesadzony,i normalizacja stosunków handlowych Rosji i Ukrainy..Niski kurs akcji jest chyba spowodowany brakiem wyobrażni włascicieli.
  • Wypłata dewidendy jest konieczna. Autor: ~HERCU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 0,00% 16,50 2020-03-27 15:46:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.