Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: -45,42%

"Wypadanie włosów, zadyszka" Raport o zespole "postcovidowym"

Zgłoś do moderatora
Koniec choroby nie oznaczał jednak końca kłopotów. - Wypadanie włosów, zadyszka, bardzo szybko się męczyłam - przyznaje pani Alicja. - Żeby wyjść na tomograf, ubierałam się przez 40 minut - relacjonuje pani Małgorzata. - Mam taką mgłę na oczach, jak idę po schodach, to cały czas mam poczucie, jakbym się chwiała - stwierdza pani Beata.
Obserwujemy zwiększoną zachorowalność na udary mózgu, zarówno te niedokrwienne, jak i udary krwotoczne - zwraca uwagę neurolog prof. Monika Adamczyk-Sowa ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Z kolei psychiatra dr hab. Robert Pudlo stwierdza, że "zaburzenia snu dotyczą praktycznie połowy wszystkich chorych". - Na drugim miejscu są zaburzenia lękowe, które zgłaszało 20 procent pacjentów i to są osoby, które wcześniej takich zaburzeń nie miały - dodaje.

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-zespol-postcovidowy-naukowcy-badaja-powiklania-po-przechorowaniu-covid-19-5053041

A po Menavitin śpi się jak małe dziecko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,92% 6,44 2022-05-20 10:05:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.