Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -13,82%

Wyniki - Zysk na czysto za sam IIIQ wyniósł dokładnie 1,50 zł/akcję

Zgłoś do moderatora
Od początku roku zysk wynosi 5,37 zł/akcję (niewielki spadek w porównaniu z zeszłym rokiem, kiedy jeszcze wiosną niektórzy wieszczyli bardzo znaczące pogorszenie wyników) co już w tej chwili daje C/Z w okolicy 3, a dojdzie jeszcze wynik za IVQ.
Cieszy dalsze zmniejszenie rezerw wskutek spłaty zaległych należności.
Wzrost wartości księgowej w ciągu IIIQ 2019 r. z 53,73 do 55,43 zł/akcję, czyli C/WK również nadal spada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING 5,65% 13,10 2021-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.