Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,87 zł , zmiana od tamtej pory: -12,14%

Wyniki ? zarzą(t) - co to jest ?? (nie mylić z zarządem)

Zgłoś do moderatora
To jakaś paranoja z tym zarzątem (nie mylić z zarządem)? czy tam jest JAKAS strategia ? (chłopcy z Rady - też gwiazdy .. )

na odzieży - STRATA brutto = 22mln ??? co to jest ? kolekcje to jakaś masakra = niewiele brakuje do reserved albo pepco = ale fakt takiego członka zarzątu z tej firmy już mamy - to uprawia marne pomysły. Niczym kolekcje się nie wyróżniają = wcale się nie dziwię że to szoruje po dnie.

jest jakaś strategia ? nowy prezes coś pokaże ? jakiś pomysł ?

jakiś finansowy tam jest ?? przecież salony są nierentowne - trochę odwagi --> no chyba że on i zarząt siedzi na przeczekanie i biorą tylko kasę (oby powódź ..).

Jeśli Rada Nadz. nie zrobi jakiegoś RESETU - całego zarzątu = to ten rok i kolejny syf = chyba że ktoś się obudzi ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VRG 2,10% 3,40 2022-11-29 09:00:00