Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  124,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,94%

Wyniki za III q są ... słabe

Zgłoś do moderatora
Wystarczy skonfrontować - aby zachować jakiś sensowny materiał porównawczy - wyniki z III q 2020 : gdzie wzmożony popyt na nieruchomości, wysokie ich ceny itd. ...? Jest gorzej na każdej pozycji. Wydaje się, że w obecnym otoczeniu rynkowym jedyną szansą spółki na wzrost wyników są przejęcia. A co do kursu - jeżeli w pobliżu rekordów midwig40 notowania dość silnie spadają, trudno spodziewać się wzrostów gdy rozpocznie się korekta na szerokim rynku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,68% 117,20 2022-01-19 14:39:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.