Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,79 zł , zmiana od tamtej pory: 3,91%

Wyniki za II kwartał...

Zgłoś do moderatora
Przychody zdecydowanie większe, zysk niższy ze względu na obniżenie marży ( branża walczy o klienta ), ale ze względu na wzrost inwestycji ruch w kwartałach następnych zrobi się i na cenie akcji, i na wynikach spółki, a prezes odetchnie z ulgą, że już nie musi myśleć o cenie godziwej za akcję, którą kiedyś podobno było 2 zł...:)))
Byli tacy, co sprzedali za tę cenę 999 774 sztuk, pozostali, tj. 2 197 196 postanowiła czekać na swoją cenę, min. ja.
I wszelkie znaki na niebie i ziemi sygnalizują, że wybór był jak najbardziej słuszny - pan prezes zaczął pracować dla wszystkich, jak kiedyś, a to się chwali i to się doceni..:)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,00% 1,86 2020-11-27 15:22:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.